Vés al contingut (premeu Retorn)

Personal

Secció de Teoria de l’Arquitectura i les Arts (ETSAB)

Mónica Aubán Borrell: monica.auban@upc.edu

Pedro Azara Nicolás : pedro.azara@upc.edu 

Carlos Bitrián Varea : carlos.bitrian@upc.edu

Joan Ramon Cornellana Díaz: joan.ramon.cornellana@upc.edu

Ricard Gratacós Batlle : ricard.gratacos@upc.edu

Marta Llorente Díaz : marta.llorente@upc.edu

Maria Tania Magro Huertastania.magro@upc.edu

Celia Marín Vega : celia.marin@upc.edu

Marc Marín Webb: marc.marin-webb@upc.edu

Amaya Martínez Marcosamaya.martinez@upc.edu

Jordi Oliveras Samitier : jordi.oliveras@upc.edu

Pau Pedragosa Bofarull : pau.pedragosa@upc.edu

Antoni Ramon Graells : antoni.ramon@upc.edu

Carmen Rodríguez Pedret : carmen.rodriguez@upc.edu

Mónica Sambade Martínez : monica.sambade@upc.edu

 

Secció d’Història de l’Art i de Arquitectura (ETSAB)

Fernando-Victorino Álvarez Prozorovich : fernando.alvarez@upc.edu

Carolina B. García Estévez : carolina.garcia@upc.edu

Julio Garnica González-Barcena : juliogarnica@coac.net

Enrique Granell Trias : enrique.granell@upc.edu

Juan José Lahuerta Alsina: juan.jose.lahuerta@upc.edu

Antonio Pizza de Nanno : antonio.pizza@upc.edu

Alessandro Scarnato: alessandro.scarnato@upc.edu

Elena Trius Bejar: elena.trius@upc.edu

 

Secció de Composició i Història de l’Arquitectura (ETSAV)

Josep Maria Garcia Fuentes  : jose.maria.garcia-fuentes@upc.edu

Josep Giner Olcina : josep.giner@upc.edu

Manuel Guàrdia Bassols : manuel.guardia@upc.edu

Raúl Martínez Martínez : raul.martinez-martinez@upc.edu

Tiago Luis de Noronha Lopes Dias: tiago.lopes.dias@upc.edu

José Ángel Sanz Esquide : jose.angel.sanz@upc.edu

Marta Serra Permanyer : marta.serra-permanyer@upc.edu

Miguel Usandizaga Calparsoro : miguel.usandizaga@upc.edu

 

Secció d'Història de la Construcció (EPSEB)

Ramon Graus Rovira : ramon.graus@upc.edu

David Hernández Falagán: david.hernandez.falagan@upc.edu

Rubén Navarro González : ruben.navarro-gonzález@upc.edu

Teresa Navas Ferrer: teresa.navas@upc.edu

Maribel Rosselló Nicolau : maribel.rossello@upc.edu

 

Secció de Tècniques de Comunicació (UPC)

Marta Aguilar Pérez : marta.aguilar@upc.edu

Elisabet Arnó Macià : elisabet.arno@upc.edu

Clàudia Barahona Fuentes : claudia.barahona@upc.edu

Katherine Bagby : katherine.bagby@upc.edu

Joseph Edward Barr : joseph.edward.barr@upc.edu

Maria del Carme Bordera Pérez : carme.bordera@upc.edu

Francesca Luna Aguilera: francesca.luna@upc.edu

Rachel Mary Playfair : rachel.mary.playfair@upc.edu

Maria Teresa Morera Escudé : teresa.morera@upc.edu

Santiago Manuel Rehecho Murias : santiago.rehecho@upc.edu

Maria Dolores Rodríguez Coronil : lola.rodriguez.coronil@upc.edu

Antònia Soler Cervera : antonia.soler@upc.edu

Marta Viladot Dueto : marta.viladot@upc.edu

 

Administració

Ana Lara Toribio : ana.lara@upc.edu