Comparteix:

Personal

Secció de Teoria de l’Arquitectura i les Arts (ETSAB)

Cristina Arribas Sánchez : cristina.arribas@upc.edu

Pedro Azara Nicolás : pedro.azara@upc.edu 

Sandra Bestraten Castells : sandra.bestraten@upc.edu

Carlos Bitrián Varea : carlos.bitrian@upc.edu

Joan Ramon Cornellana Díaz : joan.ramon.cornellana@upc.edu

Mónica Cruz Guaqueta : monica.cruz.guaqueta@upc.edu

Claudia García del Val : claudia.garcia.del.val@upc.edu

Elizabeth de los Ángeles García García : elizabeth.garcia.g@upc.edu

Ricard Gratacós Batlle : ricard.gratacos@upc.edu

Marta Llorente Díaz : marta.llorente@upc.edu

Maria Tania Magro Huertastania.magro@upc.edu

Celia Marín Vega : celia.marin@upc.edu

Núria Moliner Sabadell : nuria.moliner@upc.edu

Josep Maria Montaner Martorell : jose.m.montaner@upc.edu

Arnau Pascual Carreras : arnau.pascual@upc.edu

Marina Povedano Revilla : marina.povedano@upc.edu

Antoni Ramon Graells : antoni.ramon@upc.edu

Carmen Rodríguez Pedret : carmen.rodriguez@upc.edu

César Saldaña Puerto : cesar.saldana@upc.edu

Tiziano Schürch : tiziano.schurch1@upc.edu

Erica Beatriz Sogbe Mora : erica.sogbe@upc.edu

 

Secció d’Història de l’Art i de Arquitectura (ETSAB)

Guillem Carabí Bescós : guillem.carabi@upc.edu

Manuel Ferrer Sala : manuel.ferrer@upc.edu

Carolina B. García Estévez : carolina.garcia@upc.edu

Guayente García Sanmartin : guayente.garcia@upc.edu

Julio Garnica González-Barcena : juliogarnica@coac.net

Enrique Granell Trias : enrique.granell@upc.edu

Arianna Iampieri : arianna.iampieri@upc.edu

Juan José Lahuerta Alsina : juan.jose.lahuerta@upc.edu

Álvaro López Gadea : alvaro.lopez.gadea@upc.edu

David Mesa Cedillo : david.mesa.cedillo@upc.edu

Carlos Navas Català : carlos.navas@upc.edu

Antonio Pizza de Nanno : antonio.pizza@upc.edu

Antonio Reboredo Raposo : antonio.reboredo@upc.edu

César Saldaña Puerto : cesar.saldana@upc.edu

Alessandro Scarnato alessandro.scarnato@upc.edu

Ignacio Urbistondo Alonso : ignacio.urbistondo@upc.edu

 

Secció de Composició i Història de l’Arquitectura (ETSAV)

Cristina Arribas Sánchez : cristina.arribas@upc.edu

Helena Cepeda : helena.cepeda@upc.edu

Martina Fabré Nadal : martina.fabre@upc.edu

Sergi Garriga Bosch : sergi.garriga@upc.edu

Josep Giner Olcina : josep.giner@upc.edu

Gemma Pedragosa Batllori : gemma.pedragosa@upc.edu

Andreu Ribes i Villanueva : andreu.ribes@upc.edu

Maribel Rosselló Nicolau : maribel.rossello@upc.edu

Marta Serra Permanyer : marta.serra-permanyer@upc.edu

Erica Beatriz Sogbe Mora : erica.sogbe@upc.edu

Miguel Usandizaga Calparsoro : miguel.usandizaga@upc.edu

 

Secció d'Història de la Construcció (EPSEB)

Ramon Graus Rovira : ramon.graus@upc.edu

David Hernández Falagán : david.hernandez.falagan@upc.edu

Bartomeu Martorell Argemí : bartomeu.martorell@upc.edu

Rubén Navarro González : ruben.navarro-gonzalez@upc.edu

Teresa Navas Ferrer : teresa.navas@upc.edu

Antonio Reboredo Raposo : antonio.reboredo@upc.edu

Maribel Rosselló Nicolau : maribel.rossello@upc.edu

Clàudia Sanmartí Martínez : claudia.sanmarti@upc.edu

 

Secció de Tècniques de Comunicació (UPC)

Marta Aguilar Pérez : marta.aguilar@upc.edu

Elisabet Arnó Macià : elisabet.arno@upc.edu

Clàudia Barahona Fuentes : claudia.barahona@upc.edu

Joseph Edward Barr : joseph.edward.barr@upc.edu

Maria del Carme Bordera Pérez : carme.bordera@upc.edu

Dean James Krauth : dean.krauth@upc.edu

Jonathan Green : jonathan.green@upc.edu

Balbina Moncada Comas : balbina.moncada@upc.edu

Rachel Mary Playfair : rachel.mary.playfair@upc.edu

Santiago Manuel Rehecho Murias : santiago.rehecho@upc.edu

Antònia Soler Cervera : antonia.soler@upc.edu

Ian Kenneth Stephens : kenneth.stephens@upc.edu

Marta Viladot Dueto : marta.viladot@upc.edu

Gabriela Emilia Zapior : gabriela.emilia.zapior@upc.edu

 

Administració

Imma Branchat Tigel : maria.inmaculada.branchat@upc.edu